SilesianSport.pl - wiadomości sportowe ze Śląska

Pierwszy sparing ROW-u Rybnik

Czwartek, 12 Lipiec 2012 11:42
Rozegrany został pierwszy sparing ROW-u Rybnik. Rywalem rybniczan był grający w III lidze opolsko-śląskiej BKS Stal Bielsko-Biała.

W meczu padło osiem bramek, a całe spotkanie zakończyło sie wynikiem 5:3 dla ROW-u. W pierwszej połowie w składzie ROW-u na boisku pojawili się podstawowi piłkarze wraz z nowymi - Rolandem Buchałą i Tomaszem Kasprzykiem. Na bramce stanął testowany Mirosław Kuczera.  Rybnicka drużyna już  po kilkunastu minutach prowadziła 3:0.

W drugiej połowie na murawie weszły dwie zupełnie inne drużyny  Z podstawowej jedenastki ROW-u został tylko Kachel (później zastąpił go Sławomir Szary). Sami Bielszczanie zdobyli trzy gole.  Dziś drużyna wyjeżdża na obóz do Kamienia, a już jutro rozegrany zostanie kolejny mecz-test, w którym rywalem ROW-u będzie Forteca Świerklany. Początek o gdz 18:00.

Skład ROW-u:

I połowa: Kuczera - Kachel, Grolik, Szary, Semeniuk - Krotofil, Gródek - Wieczorek, Kostecki, Kasprzyk - Buchała.

II połowa: testowany - Kachel (70' Szary), Steuer, André Costa, Janik - testowany, testowany - testowany, testowany, Szatkowski - Gładkowski.

Sklad BKS Stal Bielsko-Biała:

I połowa: Góra, Gęsikowski, Rucki I, Boczek, Wojtasik, Antczak, Rucki II, Wawrzyniak, Zdolski, Janeczko, Kocur.

II połowa: Zieliński, Sieńkowski, Mikoda, Gołąb, Lech, Czaicki, Łoś, Adamus, Bujok, Olszowski, Bąk