SilesianSport.pl - wiadomości sportowe ze Śląska

Podbeskidzie fatalnie z Lechią!

Piątek, 26 Październik 2012 21:58

Podbeskidzie Bielsko-Biała po meczu z Lechią Gdańsk  w dalszym ciągu na dnie tabeli! Najbardziej doświadczony zawodnik bielskiego klubu spowodował rzut karny w doliczonym czasie gry!

Bielszczanie słabo weszli w spotkanie. Już w 7. minucie po golu Rasiaka przegrywali 0-1. Wyrównującą bramkę w 60. minucie zdobył Liran Cohen. W ostatnich dwunastu minutach spotkania kibice "Górali" zobaczyli jeszcze trzy gole. Najpierw do siatki Mateusza Bąka trafił Racardinho, później wyrównał Pawela, a w doliczonym czasie gry rzut karny spowodował Dariusz Pietrasiak. Rozjemcą karnego oraz całego meczu okazał się Abdou Traore, który wykorzystał jedenastkę i dał trzy punkty Lechii Gdańsk.

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Lechia Gdańsk

0:1 Grzegorz Rasiak 7'
1:1 Liran Cohen 60'
1:2 Ricardinho 82'
2:2 Fabian Pawela 87'
2:3 Abdou Traore 94' (k)

Żółte kartki: Dariusz Łatka, Sławomir Cienciała.

Podbeskidzie: Mateusz Bąk - Krzysztof Król, Michal Piter-Bucko, Dariusz Pietrasiak, Sławomir Cienciała - Piotr Malinowski (63' Piotr Malinowski), Marek Sokołowski, Dariusz Łatka (55' Liran Cohen), Damian Chmiel - Robert Demjan (83' Fabian Pawela), Ireneusz Jeleń

Lechia: Bartosz Kaniecki (78' Michał Buchalik) - Rafał Janicki, Sebastian Madera, Jarosław Bieniuk (37' Deleu), Piotr Brożek - Marcin Pietrowski, Łukasz Surma, Mateusz Machaj, Ricardinho, Abdou Traore - Grzegorz Rasiak (69' Kacper Łazaj)